MERSIN HASERE ILAÇLAMA ILETISIM

Bizi Diger Ilaçlama Firmalarindan Ayiran 5 Özellik

Mersin Hasere Kontrol Firmamiz
Diger Ilaçlama Firmalari
1) Burada Kaliteli Biyosidal Ilaçlar Kullanilir.
2) Yeni ve Modern Uygulama Cihazlari Kullanilir.
3) Ilaçlama Personelinin Donanimlari Tamdir.
4) Mersin'in Her Semtine 1 saat içinde Hizmet Verilir.
5) %100 Garantili Hizmet
Mersin Böcek Ilaçlama Bahaneler Üretmez, Çözüm Üretir

TEL:0 551 137 72 07

tel: 0 551 162 52 63

tel:0324 408 00 11

Iletisim, ISTIKLAL CAD.ÖZGÜR ÇOCUK PARKI KARSISI ATLAS IS HANI 5/28

Hizmetimiz Garantilidir

 • Ayla Güldogan Yeni kiraladigimiz evimizi ilaçlatmak için internetten firma arastirirken bize en çok güven veren firma oldugu için tercih ettik, ben görmedim esim ilaçlamanin basinda durdu çok memnun kaldi. Firmayi ben bulup aramistim. Yüzümü kara çikartmadiniz. Tesekkür ederim.

 • Hatice Kanar Evde oturuyorken ilaçlama yapildi. Evde oturmaya devam ettik evi kapatip gitmedik rahatsiz olmadik ilaçlama kokmuyordu. Bir tane böcek birakmadi kökünü kuruttu..

 • Salih Öztürk Söz verdikleri saatte geldiler, Islerini iyi yaptilar. Memnun kaldik.

 • Hakan Canarslan Iki üç senede bir lazim oldukça evi ilaçlatirim, heryere siktiririm, hanim yine tembihledi iyice ilaçlat diye, koku olur evde duramayiz diye o kaçti bende evi ilaçlatip çikacaktim durmayacaktim. Telefondaki arkadas koku olmaz evden çikmaniza gerek yok dedi ben yinede güvenemedim. Iki adam geldi buzdolabi çamasir makinesi herseyi çektiler önünü arkasini ilaçladilar, önceki senelerde gelenler hiçbirseyi çekmiyorlardi megerse ugrasmiyorlarmis. Hiç koku yoktu ama hemen böcekler çikip çikip ölmeye basladi adamlar gitmeden bayagi öldü memnun kaldim simdilik iyi bakalim önümüz yaz böcek görmezsem hep buraya ilaçlatirim.

 • Hayati Belikirik Hayatimda ilk defa evi ilaçlattim. Yatalak annem var,evden çikamiyor. Evden çikmaniza gerek yok hastayi da rahatsiz etmeyiz dediler. Bakici varken ilaçlamislar, annem rahatsiz olmamis böceklerde öldü.Annem evden çikamiyor diye böceklerle yasiyorduk bu iyi oldu.

 • Sevval Kaçan Evimi ilaçlamaya gelen beyefendi çok kibar bir insandi Mutfak dolabinin altini ilaçladi birazdan çikmaya baslarlar dedi böcekler akin akin çikmaya basladi sürdügü macun ilaç için birazdan yemeye baslarlar dedi gerçekten yemeye basladilar kahin gibiydi bir sürü böcek ölüsü temizledim çok mahcup oldum. Çok memnun kaldim tesekkür ederim.

 • Cafe Barcelona Viransehir Sahilinde Cafe Barcelona herkesi bekliyoruz.Temizligimizi,ilaçlamamamizi yaptirdik açilisa haziriz.Açilis tarihi facebook-instagram-tweeter adreslerimizden duyurulacaktir.Desteklerinizi bekliyoruz.

 • Salih Öztürk Söz verdikleri saatte geldiler, Islerini iyi yaptilar. Memnun kaldik.

 • Pervin Atilgan Her yil evimi ilaçlatirim. Ilk defa evden çikmam gerekmedi kötü koku yoktu ilaçlama için gelen çocuklarda efendi ve saygili çocuklardi ne dediysem yaptilar bir dedigimi ikiletmediler.Memnun kaldim Firma sahibi bayan da Mersinin yerlisiymis .

 • Gülümse Mersin Agiz ve Dis Sagligi Merkezi Özellikle Mersin de yaz kis bocek sinek büyük sorunu ,bizi bu sorundan kurtaran mersin Böcek ilaçlama ya ve çalisanlarina tesekkür ediyoruz..

 • Tulin Tarcan Isyerimi ilaçlattim.Memnun kaldim..